Lokalföreningar

MUF Stockholm har ett trettiotal MUF-föreningar i hela distriktet, från norr till söder och från öst till väst. En stor del av MUF Stockholms kärnverksamhet bedrivs ute i föreningarna och det är där majoriteten av våra medlemmar lägger grunden till sitt engagemang. Du kan när som helst engagera dig i din närmaste lokalförening.

Nedan hittar du kontaktuppgifter till alla lokalförenings-ordföranden.

Lokalföreningar

Botkyrka
Facebook

Carl Baker
Telefon: 070-818 22 51
carl.baker@moderat.se

Danderyd
Facebook

Linnea Sundman
Telefon: 076-822 06 73
linnea.sundman@moderat.se

Haninge

Mattias Eriksson Mattsson
Telefon: 076-428 58 08
mattias.eriksson.mattsson@moderat.se

Huddinge
Facebook

Caroline Örtholm
Telefon: 076-941 31 75
caroline.ortholm@hotmail.se

Järfälla
Facebook

Gabriel Englund
Telefon: 076-096 41 00
gabriel.englund@moderat.se

Kungsholmen
Facebook

Camilla Kjellström
Telefon: 070-456 17 98
c.kjellstrom@hotmail.com

Lidingö
Facebook

Marcus Rajkowski
Telefon: 073-695 79 00
marcus.raj1997@gmail.com

Nacka
Hemsida
Facebook
Twitter
Kalender

Noa Samenius 
Telefon: 076-186 98 64
noa.samenius@moderat.se

Norrmalm
Facebook

Emelie Johansson
Telefon: 070-925 74 50
emelie.johansson@moderat.se

Nynäshamn
Facebook

Albin Johansson
Telefon: 076-184 49 41
albin.johansson@moderat.se

Roslagen
Facebook

Joanna Lewerentz
Telefon: 073-898 71 28
joanna.lewerentz@moderat.se

Salem
Facebook

Delmon Haffo
Telefon: 070-730 60 33
delmon.haffo@moderat.se

Sigtuna
Facebook

Sofia Ivarsson
Telefon: 072-234 36 85
sofia.ivarsson@moderat.se

Sollentuna
Facebook

Diana Mamendi
Telefon: 073-687 19 97
diana.mamendi@moderat.se

Solna
Sundbyberg
Facebook

Timothy Chapman
Telefon: 072-333 77 28
timothy.chapman@moderat.se

Sydväst
Facebook

Caroline Svärd
Telefon: 076-025 76 53
caroline.svard@moderat.se

Södermalm
Facebook

John Baciu
Telefon:  070-145 04 60
john.baciu@moderat.se

Söderort
Facebook

Martin Eriksson
Telefon: 073-924 28 28
martin.per.eriksson@moderat.se

Södertälje
Facebook

Christoffer Johansson
Telefon: 070-438 94 89
christoffer.johansson@moderat.se

Tyresö
Facebook

Fredrik Bergkuist
Telefon: 073-687 02 42
fbergkuist@gmail.com

Täby
Facebook

Viktor Norén
Telefon: 073-545 16 71
viktor.noren@moderat.se

Vallentuna
Facebook

Amos Friedman
Telefon: 073-102 61 23
amos.friedman@moderat.se

Vaxholm
Frida Hallin

Telefon: 070-953 58 01
frida.hallin@moderat.se

Värmdö
Facebook

Jasmin Farid
Telefon: 070-483 71 84
jasmin.farid@moderat.se

Väsby
Facebook

Wille Durelius
Telefon: 073-742 56 13
wille@durelius.se

Västerort
Facebook

Jean-Robert Nino
Telefon: 073-920 16 01
jean-robert.nino@moderat.se

Östermalm
Facebook

Fredrik Wallner
Telefon: 070-337 88 85
fredrik.wallner@moderat.se

Österåker
Facebook

Celine Alfredsson
Telefon: 070-714 71 82
celinealfredsson@live.se

Vill du bli kontaktad?

Hej! Jag heter Hugo Laigar och jag ansvarar för aktivering i MUF Stockholm. Jag vill självklart att du ska engagera dig i MUF Stockholm. Skriv in din mailadress eller telefonnummer så kontaktar jag dig och berättar mer!

Gud vad kul! Jag hör av mig inom kort!